Hlavní navigace

Sony Ericsson LiveView - nevytahujte telefon z kapsy

29. 9. 2010

Sdílet

Společnost Sony Ericsson představila nový přístroj z portfolia příslušenství Extras – displej Sony Ericsson LiveView, který je jednou z dalších inovací v rozvoji využití mobilních telefonů s platformou Android. Sony Ericsson LiveView se připojuje ke kompatibilnímu mobilnímu telefonu bezdrátově prostřednictvím Bluetooth a umožňuje uživatelům ovládat telefon přímo, aniž by museli svůj přístroj vytahovat z kapsy nebo ze své tašky. Na displeji se zobrazí textové zprávy, příchozí hovory i  aktuální novinky na sítích Facebook a Twitter.

Sony Ericsson LiveView umožňuje svým uživatelům ovládat hudební funkce Sony Ericsson přímo z mini displeje včetně výběru skladeb a regulace hlasitosti. Zároveň lze toto příslušenství využít pro upomínku naplánovaných událostí v kalendáři nebo dalších aplikací telefonu.

Sony Ericsson LiveView

•    Mini displej zobrazuje události mobilního telefonu
•    Pohodlné ovládání hudby pro poslech na cestách
•    Upozornění na plánované události, čtení textových zpráv i aktualizace tweetů  a Facebook profilu
•    Zobrazení příchozích hovorů
•    Možnost personalizace – otevřená platforma pro vývojáře

Pro vyhledávání dostupných aplikací pro Sony Ericsson LiveView připravila společnost Sony Ericsson aplikaci Sony Ericsson LiveWare Manager. Ta zobrazí všechny dostupné aplikace z Android Market pro Sony Ericsson LiveView a představí je uživateli. Aplikace Sony Ericsson LiveWare Manager bude dostupná na Android Market nebo bude přednastavená jako součást vybavení telefonu. Sony Ericsson LiveView bude dostupný od čtvrtého čtvrtletí 2010.

Příslušenství Sony Ericsson LiveView bude také dostupné v rámci některých balíčků Sony Ericsson Experience Packs.  Tyto balíčky budou složené z několika komponentů, které svou funkčností navzájem souvisí a vytváří tak sadu příslušenství v určité oblasti využití. Balíčky obsahují aplikace pro mobilní telefony, příslušenství, služby a mnohé další. Pro vyznavače sportu a fitness bude určen balíček Sony Ericsson Fitness Pack. Ten bude obsahovat sportovní aplikaci pro Sony Ericsson LiveView – SportyPal Pro – a přenosný obal pro mobilní telefon vhodný pro cvičení. První balíček Sony Ericsson Experience Pack bude dostupný na vybraných trzích od čtvrtého čtvrtletí tohoto roku.

Více informací o příslušenství Sony Ericsson Extras najdete na: www.sonyericsson.com/LiveView

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?