Hlavní navigace

Sony Xperia M5 je zase vodotěsná (včetně galerie)

2. 2. 2016

Sdílet

S reakční dobou 0,25 vteřiny díky funkci Hybrid AF zaostří Xperia M5 rychle a přesně. Nová technologie hybridního automatického ostření využívá fázové detekce i detekce kontrastu, a i díky tomu má nejkratší reakční dobu v rámci celého odvětví.

Xperia M5 nabízí také záznam videa ve kvalitě 4K, takže se v tomto směru vyrovná kompaktnímu digitálnímu fotoaparátu.

Na předním panelu je fotoaparát s rozlišením 13 megapixelů, který je jako dělaný pro „selfies“. Disponuje rovněž funkcí automatického ostření a natáčení videa ve Full HD.

K zobrazení poslouží Full HD displeji s  úhlopříčkou 5 palců. Obdobně jako jiné mobily Sony nabízí Xperia M5 ochranu proti vodě a prachua nezakrytý USB port usnadňující manipulaci i nabíjení. Smartphone je také chráněn proti náhodně stříkající vodě, splňuje požadavky normy Ingress Protection IP65 a IP68. Operačním systémem je samozřejmě Google Android.

Xperia M5 disponuje 2 600mAh baterií, podle výrobce prý vydrží až dva dny. Mobil pohání 64bitový osmijádrový procesor 2,0 GHz MediaTek Helio X10 s 3GB RAM. Paměť modelu Xperia M5 lze také rozšířit až na 200 GB paměťovou kartou μSD. Na českém trhu bude novinka k dostání od února.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?