Hlavní navigace

Epson přichází s řadou projektorů pro školy

6. 12. 2009

Sdílet

Epson přichází s řadou projektorů pro školy

 

Nové modely se podle výrobce hodí pro použití se standardními nebo interaktivními bílými tabulemi, neboť velmi krátká projekční vzdálenost redukuje rušení obrazu odlesky a stíny. Řada projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností společnosti Epson se skládá z pěti projektorů, z nichž dva mají zabudované interaktivní funkce. Projektory Epson EB-460i a Epson EB-450Wi využívají interaktivní pero, které pedagogům umožňuje ovládat celou projekční plochu. Během hodiny je tak možné přidat a uložit poznámky či dodatky.

Ve větších třídách může učitel hodinu řídit prostřednictvím vestavěného reproduktoru s výkonem 10 W. Řada také obsahuje rozhraní sítě Ethernet a volitelné bezdrátové připojení, které učitelům umožňuje přednést prezentace prostřednictvím sítě. Mezi další produkty této řady patří projektory Epson EB-460, Epson EB-440W a Epson EB-450W.  Tyto projektory s velmi krátkou projekční vzdáleností nabízejí stejné funkce jako projektory Epson EB-460i a Epson EB-450Wi kromě zabudované interaktivní funkce.

Epson projektor

 

Řada projektorů s velmi krátkou projekční vzdáleností společnosti Epson má barevný světelný výstup až 3 000 lumenů. Projektory Epson EB-440Wi, Epson EB-450Wi a Epson 450W nabízejí rozlišení WXGA.

Další informace:

•    Interaktivní funkce (EB-450Wi a EB-460Wi) - Elektronické interaktivní pero nahrazuje myš a umožňuje pedagogům ovládat projekční plochu.

•    Technologie USB pro zobrazení dva v jednom – promítá obrazy z počítačů s operačním systémem Windows nebo počítačů Mac připojením prostřednictvím portu USB

•    Vstup mikrofonu - Tento vstup umožňuje pedagogům používat mikrofon a zesílit hlas pomocí interního reproduktoru s výkonem 10 W

•    Prodloužená životnost lampy: Používá technologii lampy E-TORL společnosti Epson. Životnost této lampy v úsporném režimu je až 3 500 hodin.

•    Prezentace bez počítače: Nabízí připojení s  paměťovými zařízeními USB, jako je jednotka flash, umožňující snadné prohlížení a sdílení obrázků ve formátu JPEG bez použití počítače.

•    Technologie 3LCD: tříčipová technologie dle výrobce poskytuje přirozenou reprodukci barev a detail

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality