Hlavní navigace

Stream nabízí pořady TV Óčko zdarma

13. 10. 2009

Sdílet

TV Óčko přichází na Stream

Hudební TV Óčko zažívá úspěšná léta při dobývání dobývání domácích televizí, avšak na internetu doposud příliš vidět nebyla. „Chceme být na internetu více vidět, ale nechtěli jsme experimentovat s vlastním řešením. Raději jsme našli partnera, který má s videem na internetu velké zkušenosti a který má potenciál oslovit několik milionů pravidelných uživatelů internetu,“ vysvětluje Hynek Chudárek, výkonný ředitel hudební televize Óčko. „Součástí naší dohody se Stream.cz je i realizace společných obchodních aktivit; budeme k pořadům umístěným na internetu prodávat reklamu,“ dodává Hynek Chudárek.

Na Stream.cz se však neobjeví všechny pořady hudební televize Óčko. Momentálně se zde nachází dohromady 44 dílů různých pořadů. Na internetu by se měly  totiž objevovat pouze pořady Knokaut, Frisbee, Bravo TV, 5. element, Madhouse, Stylissimo, Filmshot a Inbox. Všechny můžete shlédnout na adrese ocko.stream.cz.

Z nové spolupráce se raduje i Petr Svoboda, programový ředitel Stream.cz, který řekl: "„Jsem rád, že pořady Óčka obohatí naše stávající portfolio. Nabídka Stream.cz se tím rozšíří o téměř 40 kvalitních titulů měsíčně a uživatelé nyní budou moci zhlédnout své oblíbené pořady Óčka bez časového omezení.“ Zařazení pořadů Óčka se navíc časově kryje se spuštěním nové grafické podoby Stream.cz. „Společně s novým profesionálním obsahem od Óčka a dalších partnerů by měla změna designu významně zvýšit atraktivitu serveru,“ dodává generální ředitel Stream.cz Miloš Petana.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?