Hlavní navigace

Synology zjednodušuje ochranu podnikových dat

7. 6. 2024

Sdílet

Nová zařízení ActiveProtect jsou specializovanou řadu pro ochranu dat, která kombinuje centralizovanou správu se škálovatelnou architekturou, a nabízí tak uživatelsky přívětivé řešení.

ActiveProtect centralizuje celopodnikovou ochranu dat, úkoly a zařízení a poskytuje jednotnou správu a kontrolu. Komplexní pokrytí koncových bodů, serverů, hypervizorů, úložných systémů, databází a služeb Microsoft 365 a Google Workspace výrazně snižuje slepá místa v zabezpečení IT a potřebu provozovat několik řešení ochrany dat.

Zakažte Facebooku, aby si na vašich příspěvcích vytrénoval svou AI Přečtěte si také:

Zakažte Facebooku, aby si na vašich příspěvcích vytrénoval svou AI

IT týmy mohou rychle nasadit zařízení ActiveProtect během několika minut a vytvořit komplexní plány ochrany dat prostřednictvím globálních zásad pomocí centralizované konzole. Od implementace zásad neměnnosti a izolace až po provádění obnovovacích postupů je ActiveProtect navrženo intuitivně, což výrazně snižuje náklady na provoz.

Každé zařízení ActiveProtect může pracovat v samostatném nebo clusterovém režimu. Úložná kapacita může být vrstvena s úložnými řešeními Synology NAS/SAN, objektem C2 Storage a dalšími zařízeními ActiveProtect v clusteru. Kromě toho lze stávající nasazení Synology Active Backup for Business spravovat z jednotného rozhraní, což poskytuje vysokou flexibilitu nasazení.

Zařízení ActiveProtect využívají inkrementální zálohy s globální a mezipodnikovou deduplikací na straně zdroje, což zajišťuje rychlé zálohování a replikaci s minimálním využitím šířky pásma. ActiveProtect je až 7krát rychlejší při zálohování s typickým poměrem deduplikace přesahujícím 2:1, což výrazně snižuje provozní náklady.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality