Hlavní navigace

T-Mobile přichází s nabídkou pro zákazníky postižené povodněmi

20. 5. 2010

Sdílet

Zákazníci, kteří prokáží, že jim živelná katastrofa způsobila závažnou újmu, mohou od společnosti T-Mobile získat následující nabídku:

•    na počkání novou SIM kartu se stávajícím číslem zdarma – pro tarifní zákazníky. Tato nabídka platí i u předplacených karet, kde proběhne alternativní autorizace (např. kontrola nejčastěji volaného čísla, dotaz na datum posledního dobití apod.)
•    slevu 500 Kč na nový telefon (sleva platí jak na nákup samostatného přístroje, tak při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty)
•    telefon Samsung E1170 za 1 Kč (platí při prodloužení smlouvy nebo přechodu z předplacené karty)
•    možnost předčasného prodloužení smlouvy
•    posun splatnosti posledního vyúčtování, popř. dohodnutí splátkového kalendáře

Pro přiznání výhody je třeba předložit doklad totožnosti/náhradní doklad a některý z dokumentů průkazně svědčících o tom, že zákazník byl významnou měrou postižen, např. doklad o poskytnutí dávky mimořádné okamžité pomoci v hmotné nouzi, protokol o pojistném plnění či jiný dokument dokládající skutečnost, že žadatel byl výrazně zasažen živelnou pohromou. Nabídkylze vzájemně kombinovat.

DáleT-Mobile deklaruje, že poskytne několik tisíc dobíjecích Twist kupónů v hodnotě 100 Kč, které budou distribuovány v postižených oblastech s pomocí humanitární organizace ADRA.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?