Hlavní navigace

T-Mobile nabízí 3G nově také v Přerově a Třebíči

13. 10. 2010

Sdílet

T-Mobile pokračuje intenzivně ve výstavbě 3G sítě. Dnešním dnem si připojení přes 3G mohou vyzkoušet zákazníci také v Přerově a Třebíči. Mobilní vysokorychlostní síť je tak nyní dispozici pro uživatele internetu již v jednadvaceti městech. Pokryta je 1/3 populace České republiky.

Provoz 3G sítě byl spuštěn v lednu 2010. Nejintenzivnější výstavba proběhla v průběhu letošních prázdnin, kdy byl spuštěn rekordní počet základnových stanic. Nyní se do seznamu pokrytých měst přiřadila další dvě města, Přerov a Třebíč. V prvně jmenovaném je síť dostupná pro 75 % obyvatel, v druhém se pak z 3G služeb může těšit 87% populace.

Možnost vyzkoušet si mobilní internet zdarma pro nové i stávající zákazníky stále platí. Těm, co mají paušál, stačí objednat zvýhodnění Internet v mobilu Standard nebo Internet v mobilu Klasik. Získají tak surfování na 1 měsíc zdarma. Pro uživatele předplacených karet je připraven Twist Surf+ na 2 týdny zdarma.

Rychlý mobilní internet je nyní dostupný pro obyvatele 21 měst: Praha, Plzeň, Brno, České Budějovice, Olomouc, Pardubice, Hradec Králové, Zlín, Ostrava, Teplice, Prostějov, Havířov, Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Karviná, Kladno, Opava, Most, Přerov a Třebíč. Do konce roku 2012 bude pokryto na pět set měst.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?