Hlavní navigace

T-Mobile nabízí Internet v mobilu na 24 hodin za 24 Kč

16. 9. 2010

Sdílet

Nabídka je platná pro všechny paušální i Twist zákazníky, kteří zatím nemají aktivovaný jiný datový balíček. Tarifikace se neodvíjí od objemu přenesených dat, za 24 korun si tak surfaři užijí neomezené brouzdání po dobu 24 hodin od okamžiku připojení. Maximální objem přenesených dat v rámci 24 hodin je však 10 MB - při dosažení této hranice bude zákazník informován esemeskou a rychlost surfování může být snížena. Klienti se ale nemusí obávat doúčtování následného poplatku při překročení FUP.

Stávající zákazníci si mohou Internet v mobilu na den aktivovat pomocí SMS ve tvaru IDEN A, odeslanou na číslo 4603, a to pouze před prvním použitím. Noví klienti již budou mít Internet v mobilu na den jako základní způsob účtování surfování přes mobilní telefon.

Balíček na den je vhodný pro nepravidelné návštěvníky internetu, vyhledávání informací (jízdních řádů), kontrolu sociálních sítí či čtení e-mailů. Operátor jako výhodu této novinky zdůrazňuje především způsob účtování – zákazník platí až při zahájení surfování, nikoli při aktivaci. Princip účtování GPRS/EDGE/3G je velmi jednoduchý. Jakmile se účastník připojí, naúčtuje se mu částka 24 Kč. Za tuto částku může zákazník datovat po dobu následujících 24 hodin, lhůta běží od okamžiku spuštění služby. Operátor také chrání klienty, kteří kliknou na připojení k datovému provozu omylem, úvodní stránka web’n’walk prohlížeče nebude zpoplatněna.


Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?