Hlavní navigace

T-Mobile přichází s on-line půjčovnu počítačových her

12. 6. 2010

Sdílet

T-Mobile má nyní v nabídce tři herní balíčky v cenových relacích od 99 do 299 korun. Půjčovna bude provozována ve formě měsíčního předplatného. Noví zákazníci si mohou půjčovnu vyzkoušet na týden zdarma.

Základní balíček RELAX dostupný za 99 Kč přináší hráčům především nenáročné tituly sloužící k ukrácení dlouhé chvíle, prostřední balíček ODVAZ za 199 Kč v sobě ukrývá závodní hry, detektivky nebo kuchařské a farmářské tituly. A konečně balíček NAPLNO nabízí plnohodnotný výběr z více než 300 herních titulů. Zaplatit za službu může zákazník hned několika způsoby - platební kartou, speciálním kupónem, pro zákazníky operátora existuje také možnost platit T-Mobile účtem nebo prostřednictvím Premium SMS - tato varianta však platí pouze pro balíček RELAX.

Balíček Týden zdarma Cena za 1 měsíc Počet her Popis
RELAX ano 99 Kč více než 100

logické rychlíky, jednoduché adventury a populární
hry typu Mahjong,  Sudoku nebo Solitaire

ODVAZ ano 199 Kč více než 200

závodní, detektivní, farmářské i kuchařské,
např. Cake Mania 3, Bus Driver, Farm Frenzy

NAPLNO ano 299 Kč více než 300

střílečky, simulátory, strategie, RPG, např.:
Tomb Raider, Hitman, Plants vs. Zombies

Noví uživatelé si mohou funkce půjčovny otestovat po dobu jednoho týdne zdarma. Za tímto účelem je potřeba  vyplnit registraci a stáhnout si patřičný software - tzv. FRAG Player, který je pro hraní nezbytně nutný. Službu mohou využívat zákazníci všech mobilních operátorů, a to jak v Česku, tak i na Slovensku.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?