Hlavní navigace

TD Synnex pokračuje i po změnách v distribuci produktů VMware by Broadcom v Česku

26. 3. 2024

Sdílet

TD Synnex ve výběrovém řízení obhájila pozici distributora VMware by Broadcom v České republice. Pro dalších devět nových teritorií, Rakousko, Dánsko, Finsko, Irsko, Norsko, Portugalsko, Slovensko, Švédsko a Turecko, pak obě společnosti uzavřely novou panevropskou distribuční smlouvu.

„Toto výběrové řízení potvrzuje nový trend v distribuci, kdy velké technologické firmy optimalizují distribuci a uzavírají smlouvy převážně s nadnárodními distributory, kteří pokrývají evropské nebo dokonce celosvětové trhy. Mohou tak distribuci efektivně řídit a obsluhovat velký region prostřednictvím jednoho kontraktu,“ uvedl Pavel Klimuškin, ředitel Value Added Distribution TD Synnex Czech.

Partneři TD Synnex získávají přístup k řadě předplacených řešení, včetně VMware Cloud Foundation, hybridní cloud platformy poskytující kompletní sadu softwarově definovaných služeb, úložiště, sítě, zabezpečení a cloud management pro provoz firemních aplikací nebo k virtualizační platformě VMware vSphere Foundation.

TD Synnex navíc partnerům zajistí přístup ke zdrojům a specializovanému obsahu zaměřenému na rozvoj jejich multicloudové praxe. Patří sem například série vzdělávacích kurzů, která je partnerům k dispozici výhradně prostřednictvím platformy TD Synnex Channel Academy. Na místní úrovni ji doplní webové semináře a akce zaměřené na vzdělávání a rozšiřování znalostí o produktech a řešeních VMware by Broadcom. Jako autorizované školicí středisko společnosti VMware by Broadcom zajišťuje TD Synnex také kompletní portfolio technických školení a certifikací.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?