Hlavní navigace

Telefónica O2 nabízí mobilní internet jako bonus k fixnímu připojení

18. 8. 2009

Sdílet

Cena je včetně DPH a akce platí do 30. října roku 2009. Zákazníci si musí objednat O2 Internet spolu s O2 Mobilním internetem s uzavřením smlouvy na 24 měsíců a v případě, že zákazníci již využívají mobilní tarif Neon, dostanou ještě slevu dalších 100 Kč měsíčně. K O2 Mobilnímu internetu pak mají zákazníci možnost získat za korunu USB modem, jak informoval Petr Matějovský, ředitel pro marketing v segmentu domácností společnosti Telefónica O2.

K dispozici je tak samostatný vysokorychlostní O2 Internet za cenu 600 Kč, v případě využívání tarifu Neon pak za 500 Kč a případě zákazník může tuto nabídku kombinovat s dalšími službami jako je O2 TV nebo O2 Volání 300.

Společnost Telefónica O2 se tímto krokem snaží zvýhodnit svoji nabídku před konkurencí, i když v uplynulých dnech bylo právě její internetové připojení terčem médií. V pondělí tato služba zaznamenala masivní výpadek a nebylo možné se připojit k celé řadě serverů a na konci minulého týdne došlo k blokaci řady domén (např. serverů pro sdílení souborů) v rámci zavádění filtrování škodlivého obsahu. I když by tyto adresy měly být již odblokovány, samo filtrování je mírně kontroverzní, jak jsme psali v článku Telefónica O2 filtruje uživatelům stránky s „nevhodným“ obsahem.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?