Hlavní navigace

Telefónica O2 rozšiřuje 3G síť do Hradce Králové a Pardubic

4. 8. 2009

Sdílet

Od 1. srpna do 30. září 2009 pak získají obyvatelé Hradce Králové a Pardubic mobilní připojení ve speciální zvýhodněné nabídce. Všichni, kteří si aktivují samostatný O2 Mobilní internet nově, si jej mohou pořídit za 600 Kč s DPH měsíčně. Oproti standardní ceně tarifu ve výši 750 Kč s DPH, tak ušetří 150 Kč za měsíc. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců dostanou od O2 také novinku v nabídce datových modemů v podobě malého kompaktního USB sticku, a to za 1 korunu, přičemž jeho standardní cena činí 1 895 Kč včetně DPH.

Internet v mobilu dostává díky moderní síti s nejrychlejšími datovými přenosy nový rozměr a to především na mobilních telefonech s velkým dotykovým displejem. Od 1. srpna 2009 proto zařazuje O2 do své nabídky telefon Samsung S 5600, který má být vhodný právě pro mobilní surfování na internetu. Přístroj podporuje právě sítě nové generace včetně rychlých datových přenosů a navíc je vybaven velkým dotykovým displejem. Po dobu dvou měsíců, tj. do 30. září 2009, je všem zákazníkům také nabízen za zvýhodněnou cenu. Stačí, pokud již mají nebo si nově aktivují službu O2 Internet v mobilu. V dotované verzi pak telefon získají za 995 Kč s DPH. V nedotované verzi je k dispozici za 6 095 Kč s DPH.

"Dostáváme svým slibům a pokračujeme rychlým tempem v pokrývání České republiky signálem 3G. Mobilní sítí nové generace jsme pokryli již devět z celkem čtrnácti českých krajských měst. Jako jediný operátor na tuzemském trhu nabízíme zákazníkům nejrychlejší a zároveň také nejvýhodnější mobilní internet. Data nyní mohou přenášet rychlostí až 3,6 Mb/s a pokud si pořídí mobilní internet k O2 Internetu pro domácnost, získají jej pouze za 150 Kč měsíčně," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?