Hlavní navigace

Telefónica O2 spouští 3G síť v Liberci, Zlíně a Karlových Varech

12. 9. 2009

Sdílet

3G síť v Liberci, Zlíně a Karlových Varech

Rychlý mobilní internet a vysokorychlostní datové přenosy jsou nyní dostupné obyvatelům dalších krajských měst. Telefónica O2 rozšiřuje svou nejmodernější síť, založenou na technologii UMTS/HSDPA, do Liberce, Karlových Varů a Zlína. Od 15. září 2009 si mohou obyvatelé těchto měst pořídit mobilní internet s rychlostí až 3,6 Mbit/s.

Mobilní sítí nové generace jsme nyní pokryli 12 ze 13 krajských měst," říká Jan Karas, ředitel pro segmentový marketing společnosti Telefónica O2 a dodává: "Jsme jediný operátor na tuzemském trhu nabízející nejrychlejší a nejvýhodnější mobilní internet včetně možnosti libovolně si navolit mobilní a fixní služby."

Obyvatelé Liberce, Karlových Varů a Zlína mohou využít výhodné nabídky mobilního připojení do 30. října. Všichni, kteří si nově aktivují samostatný O2 Mobilní Internet, zaplatí 600 Kč s DPH měsíčně.

Pro připojení k internetu je potřeba kapesní USB modem o velikosti běžné flash paměti. Při uzavření smlouvy na 24 měsíců jej dostanou zákazníci O2 za korunu.

Nejvýhodněji mohou zákazníci získat O2 Mobilní Internet v kombinaci se službou O2Internet na doma. Dostanou tak 2 Internety za cenu jednoho, a to za 750 Kč s DPH měsíčně za oba. Při současném využití některého z tarifů O2 NEON zaplatí ještě o 100 Kč méně.

 

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?