Hlavní navigace

Toshiba Stor.E Art3 – přenosné řešení pro zálohování

2. 4. 2010

Sdílet

Toshiba STOR.E ART3 – přenosné řešení pro zálohování


Toshiba oznámila uvedení nového externího harddisku s kapacitou až 1 terabyte a označením STOR.E ART3. Nový model se podle výrobce hodí pro mobilní uživatele, kteří mají na svých počítačích uloženy velké objemy dat a kteří hledají řešení pro jejich zálohování. Externí harddisk STOR.E ART3 bude v Evropě, na Středním východě a v Africe k dostání během druhého čtvrtletí 2010.

Toshiba STOR.E ART3

Stylová řada produktů STOR.E ART3 se bude nabízet ve dvou barevných provedeních a k dispozici budou dva objemy úložné kapacity: barva prvního modelu bude „havraní čerň“ (Raven Black) a jeho kapacita bude 1 terabyte, zatímco verze v „průzračně modré“ barvě (Liquid Blue) nabídne kapacitu 750 gigabytů. Na disk STOR.E ART3 s větší kapacitou je možné uložit až 285.000 digitálních fotografií, 263.000 souborů s digitální hudbou nebo 820 filmů v digitální podobě.

Proces nastavení harddisků z produktové řady STOR.E ART3 je jednoduchý díky funkci „set-it-and-forget-it“ („nastavit a zapomenout“), která umožňuje automaticky a pravidelně zálohovat soubory v počítači, i pokud se právě používá, čímž odstraňuje hlavní překážku provádění pravidelných záloh – zapomnětlivost uživatelů. Pro platformu Windows jsou harddisky STOR.E ART3 jsou vybaveny zálohovacím softwarem NTI BackupNow EZ s vylepšenou schopností vyhledávání a obnovy ztracených souborů v několika postupných krocích.

Pokročilým uživatelům model STOR.E ART3 nabízí řadu funkcí, které si mohou upravit podle svých představ, včetně možností nastavení zálohování, vyspělých funkcí pro obnovu a schopnosti přepsat konkrétní původní soubory. Poskytuje navíc možnost zálohovat kompletní systém, přičemž si uživatel může vybrat obnovu zvolených souborů nebo celého počítače i v případě, kdy systém Windows nelze spustit.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?