Hlavní navigace

TP-Link prodává router designovaný pro AR/VR aplikace

2. 4. 2024

Sdílet

Třípásmový Wi-Fi 7 router Archer BE550 se šesti toky a rychlostí až 9214 Mb/s dokáže uspokojit i ty nejnáročnější aplikace, které chcete bezdrátově provozovat. Zařízení disponuje pěti 2,5 Gb/s (4× LAN, 1× WAN) porty pro plnohodnotnou multigigabitovou konektivitu, jeden takový port má až 2,5× vyšší rychlost než klasické ethernetové porty. Samozřejmostí je i port USB 3.0, o kvalitnější signál se stará šest interních antén.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Technologie Beamforming detekuje připojená zařízení a soustředí signály přímo k nim i do hůře dostupných oblastí. Nevadí ani pohyb s mobilním zařízením. Pro lepší propustnost a nižší latenci slouží technologie Multi-Link Operation (MLO). Samozřejmostí je i podpora všech zařízení se staršími Wi-Fi standardy.

Větší domácnosti ocení plnou kompatibilitu se standardem EasyMesh, která umí eliminovat mrtvé zóny bez signálu. Typicky se jedná o vzdálené rohy v horním patře domu nebo třeba garáž či pergolu. K routeru Archer BE550 stačí přidat další router nebo extender s podporou EasyMesh, čímž vznikne jedna multigigabitová Wi-Fi mesh síť pro celou domácnost. Připojení zůstane stabilní i při přechodu mezi signály.

Bezpečnost všech připojených zařízení a jejich uživatelů zajišťuje podle výrobce robustní ochrana TP-Link HomeShield. V reálném čase dokáže pomocí síťového skeneru rozpoznat nebezpečí, poskytuje ale i rodičovskou kontrolu, umí přidělovat vyšší výkon vybraným zařízením či určovat čas, který smí dítě strávit na internetu. 

HP Knowledge HUB pro moderní firemní IT

NOVINKA Navštivte novou speciální on-line zónu CIO Business Worldu, kde vám ve spolupráci s HP budeme průběžně radit, jak snadno a bezpečně pracovat na cestách, jak si usnadnit život používám správných nástrojů, jak zvládnout přechod z kanceláří domů a zase nazpátek a jak se přitom chovat ekologicky.

Pomoc a inspiraci pro moderní IT najdete v našem HP Knowledge HUBu.

S placenou službou HomeShield lze navíc získat ochranu před DDoS útoky, ochranu sítě internetu věcí nebo rozšířenou rodičovskou kontrolu. Router také umí vytvořit privátní síť internetu věcí (IoT) pro vysoké zabezpečení domácí sítě. Nároční uživatelé pak ocení podporu VPN klientů a serverů.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality