Hlavní navigace

Oppo začne příští týden prodávat smartphone Reno11 F 5G

27. 3. 2024

Sdílet

Oppo reno11 Autor: Oppo

Novinka Oppo kombinuje Magnetic Particle Design s bezrámečkovým AMOLED displejem a 64megapixelovým Ultra-Clear trojitým fotoaparátem. K dispozici bude ve dvou barevných variantách Palm Green a Ocean Blue od dubna 2024.

Je pro vás u AI projektů zásadní rychlá návratnost investic?

V nabídce je 64Mpx Ultra-Clear trojitý fotoaparát se schopností záznamu v rozlišení 4K. Doprovází ho inteligentní noční režim, vyvinutý společností Oppo, a všestranný 25mm širokoúhlý objektiv. Ultraširokoúhlý 8Mpx fotoaparát pokrývá 112° zorného pole, a je tak vhodný i na snímání rozhlehlé krajiny.

Mobil je odolný proti stříkající vodě podle normy IP65, takže vydrží i pořádný liják, aniž by se orosil.

Telefon Reno11 F 5G je testován tak, aby zvládl 100 000 stisknutí tlačítka ovládání hlasitosti, 200 000 stisknutí zapínacího tlačítka a 20 000 cyklů připojení a odpojení USB-C kabelu.

V roce 2024 přicházejí velké změny na pracovištích. Jste připraveni? Přečtěte si také:

V roce 2024 přicházejí velké změny na pracovištích. Jste připraveni?

V pozadí se o výkon systému ColorOS 14 stará nová generace výpočetního systému Trinity Engine. Pomocí funkce ROM Vitalisation lze ušetřit až 23 GB místa z celkové kapacity 256GB varianty Reno11 F 5G nebo 11 GB z verze smartphonu s úložištěm o kapacitě 128 GB komprimací nepoužívaných dat a odstraněním duplicitních souborů.

File Dock pomůže ukládat obrázky, text nebo soubory, které pak lze přetažením používat v různých aplikacích. Další funkce Smart Touch zachycuje obrázky i text, a dokonce rozpoznává text ve snímcích obrazovky. A nakonec funkce Smart Image Matting vyřízne z fotografie až šest objektů, to pak uloží do aplikace File Dock. Díky tomu lze vytvořit nálepku nebo jej přímo sdílet s jinou aplikací.

Nový smartphone je poháněn čipovou sadou MediaTek Dimensity 7050 s 6nm výrobním procesem, která umožňuje spolehlivý multitasking, hraní her i náročné úlohy, jako je snímání videa v rozlišení 4K.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Nabíjení s výkonem 67W a baterií s kapacitou 5000 mAh se Reno11 F 5G nabije na 30 % za 10 minut a na 100 % jen za 48 minut.

Nový smartphone Oppo Reno11 F 5G bude od 8. dubna 2024 dostupný na českém trhu ve variantě s 8GB operační pamětí a 256GB úložištěm v barvách Ocean Blue a Palm Green. U nás je k dostání za doporučenou cenu 9 590 Kč.

Oppo podpoří prodej nového smartphonu Oppo Reno11 F 5G programem bezplatné ochrany baterie na 4 roky. Zákazníci během této doby mohou obdržet jedu bezplatnou výměnu baterie, v případě, že kapacita telefonu při běžném používání klesne. 

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality