Hlavní navigace

TP-Link se chce etablovat i jako hráč firemních dohledových systémů

28. 5. 2024

Sdílet

Vigi Autor: TP-Link

Nové dohledové řešení TP-Linku Vigi zahrnuje síťové kamery, síťové videorekordéry, switche, VMS a platformy pro správu dohledových systémů pro firemní použití.

Jak reálné je nebezpečí hackingu pomocí AI?

Hlavním prvkem každého profesionálního dohledového systému jsou kamery. A čím větší je monitorovaný prostor, tím více je klíčová kvalita záznamu i kvalita samotné kamery. Kovové kamery Vigi s podporou algoritmů umělé inteligence nabízejí detekci osob, vozidel či dalších objektů, které je třeba monitorovat. Současně detekují narušení oblasti, překročení určité linie či sabotáž samotné kamery.

Na českém trhu budou jednotlivé komponenty této značky dostupné pouze u specializovaných distributorů, se kterými TP-Link už několik let úspěšně spolupracuje a to společnosti PCV Computers a ASM.

Kamery včetně dalšího příslušenství Vigi začnou oba distributoři nabízet od června letošního roku. V ekosystému jsou zatím tři bezdrátové i drátové kamery a řídící jednotka s nahráváním.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality