Hlavní navigace

TrustPort inovuje nabídku bezpečnostních produktů

1. 10. 2010

Sdílet

Zatímco dosavadní nabídka zahrnovala dva alternativní produkty, nová řada přináší tři bezpečnostní řešení, lišící se vzájemně rozsahem zabezpečení. Produkty byly pojmenovány TrustPort Antivirus 2011, TrustPort Internet Security 2011 a TrustPort Total Protection 2011. TrustPort současně zavádí pod názvem TrustPort Security Elements nové produktové balíky pro bezpečnost počítačových sítí a jejich stavebních prvků.

TrustPort se přizpůsobil zavedenému modelu, kdy výrobci nabízejí vedle sebe tři alternativní řešení zabezpečení počítače. TrustPort Antivirus v rámci tohoto modelu nabízí základní antivirovou ochranu, TrustPort Internet Security k tomu přidává internetovou ochranu, osobní firewall a rodičovský zámek, TrustPort Total Protection šifrování a skartaci dat. Nová produktová řada se podle svých autorů vyznačuje přepracovaným uživatelským rozhraním, zrychlením rezidentní i internetové ochrany, optimalizací metod aktualizace a řadou dalších vylepšení.

Uživatelé dosavadních řešení TrustPort Antivirus 2010 a TrustPort PC Security 2010 se nemusejí bát, že přijdou o svou licenci. Jejich produkt bude nadále aktualizován a podporován až do vypršení licenčního období.

„Zákazníkům, kteří zakoupili starší produkty během srpna a září tohoto roku, umožníme bezplatný přechod na novou řadu,“ doplňuje Marcela Parolková, obchodní ředitelka. „Stačí se obrátit na naše oddělení, které zájemcům vymění dosavadní sériové číslo za nový aktivační kód.“

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?