Hlavní navigace

UPC nabízí levnější internet za 197 Kč měsíčně

3. 11. 2009

Sdílet

UPC nabízí levnější internet za 197 Kč měsíčně

 

Společnost UPC přichází na trh s novou službou Internet 1 M, která nabízí rychlost až 1,024 Mbit/s pro download a až 0,256  Mbit/s pro upload. Měsíční polatek za tuto službý byl stanoven na 197 Kč včetně DPH.  Za instalaci služby zaplatí uživatelé 1 Kč a za připojení služby 250 Kč. V případě, že platbu za službu provádí prostřednictvím SIPO, je připojovací poplatek snížen na symbolickou 1 Kč. Modem je při využívání služby společností UPC zapůjčován zdarma.

K UPC Internet 1 M, který není omezen žádnými limity na přenos dat, lze přiobjednat   wifi router a balíček bezpečnostních programů SmartGuard. Test nové služby má za cíl ověřit skutečnou poptávku po levném připojení, které by vyhovovalo potřebám méně náročných uživatelů. Službu UPC Internet 1 M si mohou objednat všechny domácnosti, které jsou v dosahu broadbandové sítě UPC - k 30.6. 2009 činil jejich počet celkem 1 208 800.

Společnost UPC po uplynutí určité časové etapy test Internetu 1 M vyhodnotí a rozhodne, zda jeho nabídku uzavře, či ji bude poskytovat i nadále. Zákazníci, kteří si službu UPC Internet 1 M mezitím objednají, ji ovšem budou moci využívat i do budoucna, nezávisle na přijatém rozhodnutí.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?