Hlavní navigace

UPC: nové služby pro malé a střední podniky

10. 6. 2009

Sdílet

UPC: dva nové balíčky  služeb pro podnikatelskou sféru


Samostatní podnikatelé  a malé firmy do pěti až deseti zaměstnanců mohou využít službu UPC Talent – internet o rychlosti 10/1,5 Mbit/s a dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč -  nebo službu UPC Master – symetrický internet o rychlosti 2/2 Mbit/s a opět dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč. Všechny typy služeb lze objednávat i jednotlivě. Tyto balíčky vycházejí vstříc rostoucí poptávce ze strany malých i větších firem a podnikatelů po rychlých datových a hlasových službách.


Nabídka pro podnikatele a firmy do deseti osob

Cenově zajímavé balíčky pro samostatné podnikatele a malé firmy do deseti osob se mezi sebou liší především typem internetových služeb: UPC Talent za 690 Kč měsíčně nabízí asymetrický internet o rychlosti 10/1,5 Mbit/s včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 5 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1 Kč měsíčně a s procentní slevou z provolané částky na faktuře.

UPC Master pak  za 1199 Kč měsíčně  nabízí symetrický internet o rychlosti 2/2 Mbit/s, včetně statické IP adresy a bezpečnostního balíčku SMART Guard, možnost připojit až 10 PC a dvě telefonní linky s paušálem 1kč měsíčně a procentní slevou z provolané částky na faktuře. Zájemci mohou dále využít i nabídku na monitoring a servis, či na VPN nebo Site to Site službu. UPC v obou případech zabezpečuje  komplexní instalaci za 1 Kč a za týž symbolický poplatek i propůjčení modemu a telefonních aparátů. Podnikatelům je k dispozici nonstop VIP servis, řešení výpadků do 120 minut a  speciální zákaznická  linka.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?