Hlavní navigace

V květnu proběhne v Šanghaji asijská verze veletrhu CES

17. 1. 2015

Sdílet

CEA zároveň oznámila, že na akci, která se uskuteční 25. až 27. května na výstavišti Shanghai New International Expo Center, byla zahájena registrace zájemců o účast. Na veletrhu, který veřejnosti představí špičkové technologie v oblasti spotřební elektroniky, spolupracovala kromě CEA také společnost Intex Shanghai Co., Ltd., Čínská obchodní komora pro elektroniku (CECC) a Čínská obchodní komora pro dovoz a vývoz strojírenských a elektronických produktů (CCCME).

„Díky spojení s našimi silnými čínskými partnery, naší dobré pověsti týkající se pořádání největších událostí v oblasti technologických inovací na světě, dynamice Šanghaje a obrovskému významu technologií a rozvoje značek jsme přesvědčeni, že mezinárodní veletrh International CES Asia se může těšit na velký úspěch,“ řekl Gary Shapiro, prezident a výkonný ředitel společnosti CEA.

Účast na přehlídce technologických novinek, která tradičně probíhá v americkém Las Vegas vždy počátkem ledna, již přislíbily přední světové společnosti působící v oblasti IT a spotřební elektroniky, ale i příbuzných technologií. Jde například o automobilky Audi a Ford či značky TomTom, Garmin, IBM nebo Hisense. Kromě nich budou na celkové ploše 20 000 m² vystavovat také progresivní i dosud neznámé startupy.

Veletrh zahájí v neděli 24. května v 17:00 místního času svým projevem prezident Audi AG Rupert Stadler. Následovat bude recepce hostovaná právě firmou Audi.

Zdroj: TZ CEA/Intex

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?