Hlavní navigace

Verbatim představuje šifrovaná datová média

14. 5. 2009

Sdílet

Verbatim představuje šifrovaná datová médiaVšechny tyto produkty ochrání data na nich uložená před prohlížením neoprávněnými osobobami, a to i v případě, že dojde k jejich ztrátě nebo odcizení. Produkty jsou vhodné pro uživatele, kteří potřebují přenášet citlivé materiály v digitálním formátu – počínaje státními úředníky, zaměstnanci nemocnic až po vysoké představitele firem nebo administrativní personál. Produkty budou k dostání v obchodech koncem druhého čtvrtletí letošního roku.

Executive Secure USB Drive


Nový Verbatim Executive Secure USB Drive nabízí 256-bitové AES (Advanced Encryption Standard) hardwarové šifrování doplněné o integrovanou ochranu heslem. Klíč je proto schopen zajistit vysokou úroveň zabezpečení dat ve formě elegantního a spolehlivého paměťového nosiče. Executive Secure má několik bezpečnostních funkcí, včetně výzvy k zadání hesla, algoritmů pro hešování hesel a systému zadávání hesla, který je chráněn před hackery tím, že po určitém množství neúspěšných pokusů o přístup automaticky smaže veškerá uložená data.
USB

ExpressCard SSD Secure

Flashové solid state disky (SSD) se pro svou odolnost, přenositelnost, rychlost a energetickou úspornost stále častěji využívají v kombinaci s notebooky, servery a dalšími zařízeními. ExpressCard se hodí do PCI ExpressCard slotu u notebooku. Verbatim v této oblasti trhu nabízí řadu Secure SSD ExpressCard karet, které zaručují bezpečnost uložených dat i v případě, že je SSD disk ztracen či ukraden.Šifrovaný externí pevný disk


Vzhledem k tomu, že stále více lidí používá přenosné pevné disky k ukládání a přenášení velkých objemů soukromých i profesních informací, může hrát schopnost jejich zabezpečení jednu z hlavních rolí. 2,5“ pevný disk od Verbatimu se 128-bitovým hardwarovým šifrováním umožňuje šifrování celého úložného prostoru v reálném čase, a to bez poklesu rychlosti během datových přenosů.

HDD

SecureSaveDVD


Citlivá data lidé často ukládají také na optické disky – může jít například o smlouvy, projektovou dokumentaci, software, osobní korespondenci a mnoho dalšího. Verbatim proto představuje SecureSave DVD, záznamové DVD s 256-bitovým šifrováním, které představuje řešení pro uložení a ochrany dat.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?