Hlavní navigace

Asus: Herní pecky z CeBITu

6. 3. 2010

Sdílet

Výbava pro hráče z dílny ASUS

 

Asus na CeBITu představil herní monitor PG276H s frekvencí 120 Hz a úhlopříčkou 27”. Dalším představeným monitorem je 23“ model VG236H, který disponuje stejně jako PG276H 3D displejem s Full HD rozlišením. Oba modely využívají funkci Alternate-frame sequencing ve spojení s aktivními 3D brýlemi, což zdvojnásobuje obnovovací frekvenci na 120 snímků za sekundu. Výsledkem je plynulý obraz s podporou 3D zobrazení.

ASUS zabudoval 3D technologii také do herního notebooku G51JX 3D. Tento notebook je vybaven procesorem Intel Core i7 a technologií NVIDIA GeForce 3D Vision, která nabízí hraní ve 3D na 15,6” displeji.

asus

 

Výbava pro overclockery

ASUS na CeBITu již tradičně představuje také komponentové novinky z řady Republic of Gamers. Základní desky Rampage III Extreme a Crosshair IV Extreme jsou vhodné pro čipové sady Intel X58 a AMD 890FX. Podpora čtyř grafických jader jde ruku v ruce s konstrukcí chlazení. Technologie Extreme Engine Digi+ zajišťuje optimální rovnováhu mezi výkonem a spotřebou energie, díky čemuž se prodlužuje životnost a snižují náklady na energii.

Desky nabízejí také sadu nástrojů pro přetaktování ROG Connect, umožňující řídit mnoho různých parametrů, a to dokonce vzdáleně z jiného PC. Další užitečnou technologií je RC Bluetooth, která nabízí přetaktování prostřednictvím rozhraní Bluetooth ve smartphonu.

 

Grafická karty ARES a Bravo

Nová grafická karta s označením ARES disponuje dvěma grafickými jádry Radeon HD5870 a 4 GB paměti GDDR5 RAM s taktem jádra 850 MHz. 100 mm ventilátor dle výrobce zvyšuje proudění vzduchu až o 600 % v porovnání s podobnými produkty.

Grafická karta Bravo 220 je vhodná pro PC k domácímu kinu. Kombinuje technologii ASUS Splendid Plus se světelnými senzory, které přizpůsobují obraz okolnímu světlu. Karta Bravo 220 se dodává s programem Bravo Media Center, jenž uživatelům umožňuje upravovat filmy, videa, hudbu a fotografie pomocí dálkového ovladače.

 

Sluchátka Xonar Xense

asus

Ve spolupráci se společností Sennheiser nabízí ASUS kombinaci zvukové karty a sluchátek Xonar Xense. Sluchátka podporují technologie EAX, DirectSound, Dolby a mnoho dalších standardů. Na zvukové kartě si dále mohou uživatelé zvolit zvukový režim na základě herního žánru.

Další informace o produktech a podrobné zprávy naleznete na adrese http://techinstyle.tv.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?