Hlavní navigace

Vylepšené portfolio služeb pro správu mobilních zařízení v podniku představil Ness

11. 9. 2009

Sdílet

„Význam podnikové mobilní komunikace v současných podmínkách zásadně narůstá. Pracovníci v terénu musejí být s firmou a se zákazníky neustále ve spojení, protože jen rychlé a spolehlivé informace zvyšují jejich šance na úspěch. Společnosti by na druhou stranu měly mít mobilní zařízení a data pod kontrolou. To jim umožní naše mobilní řešení iAnywhere Mobile Office postavené na partnerství se společností Sybase v oblasti mobilních produktů", řekl Petr Vavruška, obchodní ředitel divize Telekomunikace společnosti Ness Technologies v České republice.
Ness přitom jako první v Evropě spustil službu mobilního emailu Office Connector, kterou v této chvíli využívají mobilní operátoři Telefónica O2 nebo Orange Slovakia.
„Uživatelé a klienti společnosti Ness získají s produkty Sybase pohodlnější přístup k firemní elektronické poště a obecně informačním systémům. Výhodou našich technologií je zajištění vysoké bezpečnosti. Mobilní data mohou být jednoduše pravidelně zálohována a případně obnovována. Díky vzdálené údržbě tak je zajištěna bezpečnost přístroje a omezeno jeho zneužití", uvedl Cyril Adamec, Profesional Services Manager Sybase v České republice.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?