Hlavní navigace

Vylepšenou technologií LED nabízí v nových tiskárnách Xerox

19. 5. 2009

Sdílet

Technologie HiQ LED (High Quality LED) se od klasické LED technologie odlišuje mikročočkovým optickým elementem a HiQ čipem, který celý proces řídí. Každá z téměř 43 800 LED diod disponuje vlastním kalibračním senzorem, který kontroluje její svítivost a v případě potřeby zajistí prostřednictvím HiQ čipu příslušnou korekci.
To vede k odstranění problémů klasické LED technologie, jako je hrubý rastr, nízké rozlišení a proužkování, které je způsobené nestejnoměrnou svítivostí, malou hustotou a stárnutím LED diod. Zachovány jsou přitom všechny výhody, jako je prostorová nenáročnost, levnější výroba a jednodušší servis.
Stroje řady WorkCentre 7400 dále umožňují skenovat do e-mailu, faxu a souborů PDF a PDF/A včetně prohledávatelného textu s podporou češtiny a řady dalších jazyků. Tonery Emulsion Aggregate High Grade (EA-HG), obsahující menší a konzistentnější částečky s vyšší pigmentací, zaručují ostré výstupy s kvalitním podáním barevných přechodů a přesnými tenkými linkami. Další výrazné navýšení produktivity řady WorkCentre 7400 přináší funkce Print Around, díky níž v případě pozastavení jedné úlohy kvůli nedostatku zdrojů (například požadavek na speciální papír nebo formát) další úlohy pokračují v tisku.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality