Hlavní navigace

Vyzkoušeli jsme: Huawei Sound Joy

25. 4. 2022

Sdílet

Huawei Sound Joy Autor: Huawei


Sázka na nositelnou a další drobnou elektroniku v ekosystému kolem mobilních telefonů Huawei po odstřihnutí od služeb Googlu vcelku vychází.

Povedené chytré hodinky nebo sluchátka nyní doplnil i přenosný reproduktor. Není nijak velký, ale zase ani malý. Má zkrátka příjemnou velikost. Vejde se tak do batohu, a zároveň jeho rozměry nelimitují reprodukci zvuku nebo výdrž baterie. Sound Joy je k dispozici ve dvou barvách – v černé a zelené. Obě verze jsou odolné proti prachu nebo vodě (IP67).

Jakým způsobem řešíte nebo chcete řešit implementaci umělé inteligence ve vaší firmě?

Při hodnocení přenosných soundbarů jsou pro mne klíčové dvě věci – kvalita reprodukce zvuku a výdrž baterie. V obojím je bych řekl Huawei Sound Joy na horní hranici očekávání. Akumulátor s kapacitou téměř 9000 mAh vydrží hrát podle výrobce až 26 hodin. To jsem nikdy nedosáhl, ale neměl problém hrát každý večer na velikonoční prodloužený víkend bez nabíjení. Navíc je vybaven USB-C 40W nabíjením, takže v případě vybití se relativně rychle dobije. Deset minut v adekvátní nabíječce by mělo stačit na hodinu hraní.

Zvuková reprodukce je také ucházející. Starají se o ni plnofrekvenční reproduktor s výkonem 20 W a výškový 10W reproduktor. Pro běžnou rodinou nebo individuální sešlost je to ideální. Komu by to bylo málo, může si pořídit takový reproduktor dvakrát a spojit ho páru. Získá pak i stereoprodukci. Výsledek je opravdu dostačují, jen se trochu zhoršuje při maximální hlasitosti. K doladění zvuku podle individuálních potřeb poslouží aplikace AI Life (stáhněte z App Gallery), kde si můžete navolit různé zvukové i světelné profily.

Jak teď bohužel v módě, mizí AUX konektor, který není ani zde. Jediný způsob, jak do reproduktoru dopravit zvuk je Bluetooth. Jako drobnou náplast na bolest nabízí párování prostřednictvím NFC.

Protože jde primárně pro příslušenství k mobilům, nechybí u Sound Joy ani tři mikrofony, můžete ho použít tak i k telefonování nebo pro práci s hlasovým asistentem.

Jestli vás sound bar Huawei s oslovil, pořídíte ho za ucházejících cca tři tisíce korun.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?