Hlavní navigace

Windows Vista SP2 ke stažení konečně i v češtině

3. 7. 2009

Sdílet

Windows Vista SP2 nyní i v češtině


Měsíc po vydání SP2 v angličtině (a také francouzštině, němčině, japonštině a španělštině) pro výše zmíněné operační systémy Microsoft přichází s novou sadou oprav a aktualizací také v našem mateřském jazyce. Stáhnout si česky mluvící Service Pack 2 pro Windows Vista a Windows Server 2008 si můžete přímo na stránkách Microsoftu nebo klasicky pomocí služby Windows Update. Pro úspěšnou instalaci balíčku je potřeba mít již předešlý Service Pack 1.

 

Windows Vista SP2 nově zahrnuje podporu vypalování Blu-ray disků přímo z operačního systému Vista, vylepšení implementace technologie Bluetooth 2.1 a několik oprav chyb, které způsobovaly zpomalení systému a jeho občasné záhadné pády. Dále nový service pack dle vyjádření Microsoftu opravuje problémy s Wi-Fi po probuzení systému z režimu spánku, zvyšuje efektivitu využití energie o celých 10%, přidává operačnímu systému podporu pro Via Technologies´new 64-bit CPU a odstraňuje dalších téměř 700 chyb ve Windows Vista.

 

Podrobnější informace o tomto tématu přináší sesterský server Computerworld v článku Service Pack 2 pro Vistu a Windows Server 2008 nově také v češtině.

 

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?