Hlavní navigace

Fractal Design představuje odhlučněný přírůstek populární řady Define s označením R4

 Autor: Fractal Design
Výrobce počítačových skříní Fractal Design představil novou odhlučněnou počítačovou skříň Define R4, která navazuje na úspěchy předchozích modelů.
Jáchym Krasek 26. 7. 2012

Sdílet

Skandinávská společnost Fractal Design představila svůj nejnovější výtvor, skříň s označením Define R4, která se vyznačuje minimalistickým designem zaměřeným na co možná největší redukci hluku počítače, konfigurovatelnost a funkčnost. Přední a boční dveře jsou vyplněny speciálním materiálem pro zvukovou izolaci, který zajistí minimální průnik hluku ven ze skříně.

Skříň lze osadit až 8 pevnými disky, všemi velikostmi současných moderních grafických karet a vnitřek skříně rovněž nabízí řadu možností pro osazení ventilátorů. V balení najdete také dva standardní ventilátory Silent Series R2, vybavené hydraulickými ložisky. Skříň Define R4 je vpředu vybavena USB 3.0 rozhraním a za předním panelem se nachází integrovaný třírychlostní ventilátor.

Klíčové vlastnosti

  • Dveře skříně jsou pokryty speciálním materiálem pro minimalizaci unikajícího hluku z počítače.
  • Patentovaný design ModuVent dává možnost uživatelům vybrat mezi maximální tichostí počítače a maximálním prouděním vzduchu ve skříni.
  • Skříň je dodávána spolu se dvěma ventilátory Silent Series R2 s hydraulickými ložisky, které zvyšují životnost a snižují hluk.
  • Širší tělo umožňuje lepší vedení kabelů okolo zadní části základní desky.

 

Novinka se bude prodávat za 95 Eur, tedy přibližně 2500 Kč. Termín uvedení na trh však prozatím nebyl specifikován. K dostání bude v černém, šedém a bílém provedení.

 

Zdroj: TZ Fractal Design