Hlavní navigace

Plně pod kontrolou

26. 8. 2019

Sdílet

 Autor: EVOLVEO
NVR kamerový systém EVOLVEO Detective D04 FHD se skládá ze čtyř IP kamer a centrálního modulu, který je možné rozšířit o pevný disk

Obraz ze čtyř propojených kamer je možné přenášet přes VGA/HDMI výstup na připojený monitor, televizi nebo prostřednictvím LAN výstupu na vzdálené PC, notebook, mobilní telefon nebo další zařízení. EVOLVEO Detective D04 FHD nabízí také funkci P2P (I-cloud), pomocí které je možné snadno nastavit připojení k internetu bez nutnosti nastavovat router. Tento kamerový systém umožňuje navíc vyslat varovný email při detekci pohybu v monitorovaném prostoru nebo při ztrátě signálu z videovstupů. Sledovaný prostor lze monitorovat v reálném čase, je také možné ukládat záznam obrazu na pevný disk HDD (není součástí dodávky) nebo na jiné paměťové připojené zařízení. Záznam lze pořizovat kontinuálně nebo na základě automatického spuštění při detekci pohybu. 

EVOLVEO

Kamerový systém EVOLVEO Detective D04 FHD je dodáván se čtyřmi IP kamerami s rozlišením 1 920 × 1 080. Kamery jsou vhodné i pro venkovní použití a jsou vybaveny funkcí nočního vidění. IR přísvit umožňuje noční vidění do vzdálenosti až 25 m. Napájení kamer je realizováno přes POE v datovém kabelu. Instalace a ovládaní kamerového systému je jednoduché i díky lokalizovanému OSD menu. Součástí balení je potřebná kabeláž, dálkové ovládaní a myš pro komfortnější ovládání.

NVR kamerový systém EVOLVEO Detective D04 FHD najde uplatnění při ochraně a zabezpečení domácností, kanceláří, obchodů, výrobních prostor a jiných míst. 

soutez_casestudy

Dostupnost a cena

NVR kamerový systém EVOLVEO Detective D04 FHD je dostupný za doporučenou koncovou cenu 7 490 Kč včetně DPH.

Byl pro vás článek přínosný?