Hlavní navigace

Digi Trade nabízí konektor pro obsluhu datových schránek zdarma

2. 10. 2009

Sdílet

Doplnila tak svoji nabídku aplikací pro obsluhu datové schránky, které vyvinula a nabízí na různých platformách (Microsoft .Net, Microsoft Office SharePoint Server, IBM Lotus Notes). Řada zahrnuje jak řešení požadavků malých firem zaměřené na maximální jednoduchost a cenovou výhodnost, tak i komplexnější systémy zahrnující workflow nad přijatými i odesílanými datovými zprávami.

Verze konektoru poskytovaná zdarma umožňuje stahování zpráv z jedné datové schránky na lokální disk uživatele. Je možné určit rozdílné adresáře pro přijaté a odeslané zprávy, stejně jako pro běžné zprávy a zprávy do vlastních rukou. Digi konektor zajišťuje stažení zpráv a jejich uložení ve formátu ZFO do příslušného adresáře a slouží tedy jako archivace zpráv, které by jinak po 90 dnech byly z datové schránky smazány.

Po zakoupení licence ke konektoru se funkcionalita rozšiřuje a konektor umožňuje rozbalování zpráv a ukládání příloh (je tedy možné je rovnou otevřít v příslušné aplikaci), zasílání celých datových zpráv pomocí e-mailu na určenou adresu či ukládání zpráv do knihovny MS SharePointu, kterou si zákazníci mohou vytvořit sami. Placená verze také umožňuje přihlašování k datové schránce pomocí certifikátu a tím zvyšuje bezpečnost přístupu.

Digi konektor se základní funkcionalitou je poskytován zdarma i pro komerční využití.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?