Hlavní navigace

Do čela Symantecu v Česku a na Slovensku nastupuje žena, Markéta Bauerová

16. 9. 2009

Sdílet

Markéta Bauerová pracuje v oblasti informačních technologií od roku 1991. Do společnosti Symantec podle firmy přináší bohaté zkušenosti, které získala na ředitelských postech například u Oracle Czech nebo v Microsoftu. Před příchodem do společnosti Symantec působila v IBM Česká republika, kde zastávala pozici Manažer produktové skupiny obchodníků se softwarem.
Markéta Bauerová vystudovala Fakultu strojní na ČVUT a je také absolventkou programu Executive MBA v Czech Management Center.
Peter Geytenbeek, Area Manager společnosti Symantec, k jejímu jmenování říká: „Markéta dříve pracovala ve společnostech WordPerfect, Novell, Oracle, Microsoft a IBM. Za ta léta si vytvořila rozsáhlou síť kontaktů na zákazníky i partnery v České republice a na Slovensku. Jsme přesvědčeni, že jmenováním Markéty na post Country Managera pro Českou a Slovenskou republiku jsme udělali další významný krok k posílení naší pozice na obou trzích. Markéta nám intenzivní spoluprací s partnery a novými zákazníky pomůže zůstat přední společností v oblasti informačních technologií."

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?