Hlavní navigace

Nové produkty z řady Sony Walkman

23. 7. 2009

Sdílet

Nové produkty z řady Sony Walkman

 

Video MP3 přehrávače WALKMAN E

Kompaktní WALKMAN E440 s tloušťkou 9,3 mm je výrobcem nabízen v černém nebo červeném provedení.  2-palcový barevný QVGA LCD displej nabízí přehrávání všech možných videoklipů, zobrazení fotografií, obalů desek i playlistů. Nový WALKMAN řady E je vybaven technologií Sony Clear Audio zajišťující dle společnosti Sony dynamické podání stereofonního zvuku. Technologie Clear Stereo má za úkol omezovat úniky mezi levým a pravým kanálem. Clear Bass se mezitím stará o silné a přesné podání nízkých frekvencí.

Novinka navíc podporuje celou řadu hudebních a video formátů včetně WMA a WMV s ochranou autorských práv. Poprvé je u přehrávačů WALKMAN podporována konverze souborů ve video formátu prostřednictvím přiloženého software Content Transfer. WALKMAN E dokáže dle Sony na jediné nabití přehrávat až 30 hodin hudby a 6 hodin videa.

MP3 přehrávače WALKMAN B

WALKMAN B140 je podle vyjádření SOny určen pro aktivní životní styl. Jeho vzhled doplňuje možnost volby ze čtyř barevných variant se sladěnými sluchátky. Přehrávač nabízí dostatečných 18 hodin přehrávání hudby. A pokud máte naspěch, stačí pro 90 minut poslechu údajně jen 3 minuty nabíjení.  WALKMAN B lze přes USB připojit k mikro/mini hifi systémům s funkcemi USB Mass Storage Management (správa USB úložných zařízení) a Ripping/Up-Streaming.

Pokud často sportujete nebo se potřebujete na něco soustředit,  zřejmě oceníte vyhledávání hudby pomocí Funkce ZAPPIN. Tato Sony technologie přehraje z každé písně několikasekundové snadno rozpoznatelné úryvky. Modely B140F navíc obsahují FM tuner a funkci nahrávání.

MP3 přehrávače WALKMAN B jsou na českém trhu k dostání od začátku července. Video MP3 přehrávače WALKMAN E od září 2009.

 

Video MP3 přehrávače WALKMAN E

o    Technologie Clear Stereo a Clear Bass zajišťující zvukovou kvalitu
o    2palcový barevný LCD QVGA displej
o    Podpora konverze video souborů
o    Dlouhá výdrž baterie: až 30 hod  audia / 6 hod  videa
o    Výběr ze dvou barevných variant (červená a černá)

MP3 přehrávače WALKMAN B

o    Přenos souborů metodou „drag&drop“
o    Funkce ZAPPIN pro vyhledávání skladeb
o    Tlačítko bass pro zvýraznění nízkých frekvencí
o    18 hodin přehrávání hudby, baterie s technologií rychlonabíjení (Quick Charge)
o    FM tuner s možností nahrávání
o    Malý a lehký přehrávač ve čtyřech barvách

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?