Hlavní navigace

Easy Capsa umožňuje posílat až 2GB soubory

2. 9. 2009

Sdílet

Easy Capsa

Server Capsa.cz, který se zabývá především vývojem systému umožňujícího pohodlné sdílení dat v rámci týmu. Cílem nově vyvinuté aplikace Easy Capsa (easy.capsa.cz) je posloužit těm, kteří chtějí rychle odeslat velké soubory (až 2GB) bez nutnosti registrace a nechtějí svá data sdílet trvaleji. Easy Capsa je tedy službou na jednorázové sdílení dat, která konkuruje hlavně serverům jako je uschovna.cz nebo leteckaposta.cz.

Uživatelé si mohou zvolit variantu, která se pro jejich užití hodí nejlépe, tedy zda chtějí poslat velký soubor nebo jak dlouho má být na serveru k dispozici ke stažení. Jednotlivé služby jsou odstupňované cenově, nicméně i bezplatná verze nabízí bezkonkurenční parametry: prostor až 300 MB, 30 stažení každého souboru v zásilce po dobu 10 dnů od odeslání.

Pokud tyto limity uživateli nestačí, je možné je navýšit odesláním SMS za 30, 50 nebo 79 Kč. Maximální velikost odesílaných dat je 2 GB a stahování je omezeno maximálně 90 downloady po dobu 100 dní. Vedle SMS tvůrci chystají i možnost platby přes PaySec, případně i pomocí platebních karet.

Služba Easy Capsa je dostupná na adrese easy.capsa.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality