Hlavní navigace

Mobile Antivirus pro Symbian od Esetu je k dispozici jako beta verze

25. 9. 2009

Sdílet

ESET Mobile Antivirus pro Symbian je k dispozici jako beta verze

 

Společnost ESET uvolnila beta verzi programu ESET Mobile Antivirus pro operační systém Symbian. Beta verze je určena pro testování základních funkcí včetně skenovacích módů (on-demand a on-access), heuristiky, updatů, logů a systémové aktivace. Uživatelské rozhraní bylo navrženo tak, aby jeho použitelnost korespondovala se stylem daného operačního systému.

Uživatel může sledovat informace o statusu skenování svého mobilního zařízení, stejně jako databáze.  Dále lze nastavit délku starších záznamů v logu a informačních statistik o on-access skenování. Produkt nabízí skenování a čištění integrovaných i výměnných paměťových médií. Navíc skenuje v paměti běžící procesy a všechna bezdrátově přicházející či odcházející data. Eset Mobil Antivirus pro Symbian nabízí také možnost zkontrolovat obsah komprimovaných archívů s výběrem hloubky takového skenování na stupnici od jedné do čtyř.

Veřejná beta verze ESET Mobile Antiviru pro Symbian dovolí uživatelům mazat infiltrace přímo nebo je přesunout do karantény, kde už nebudou nadále představovat hrozbu pro operační systém. Soubor přesunutý do karantény může být následně nadobro vyčištěn a obnoven.

Beta verzi programu ESET Mobile Antivirus pro Symbian můžete stáhnout po kliknutí  na http://www.eset.cz/download/beta.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?