Hlavní navigace

GTS nově i jako virtuální mobilní operátor – v síti T-Mobilu

5. 2. 2013

Sdílet

Partnerství GTS s T-Mobilem podle představitelů obou firem přinese mnoho nových příležitostí i flexibilitu služeb řadě firem na českém trhu.

Díky dlouholetému působení v České republice a napříč regionem střední Evropy, prý GTS sledovalo výrazný rozvoj potřeb svých zákazníků během posledních několika let. Nárůst využití mobilních telefonů a přesun firemních aplikací do cloudu způsobil překročení tradičních hranic v oblasti telekomunikací.

Mobilní služby GTS tak prý budou plně konvergovaným produktem pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky. Firma bude moci využívat mobilních služeb ke zlepšení komunikace i produktivity na pracovištích a zároveň usnadní svým zákazníkům kontrolu nad fixními a mobilními náklady.

„Mobilní služby budou obohacením stávajících telekomunikačních řešení, která poskytujeme našim firemním zákazníkům. GTS tak nyní může plně zajistit celou řadu řešení, která naši zákazníci vyžadují, od datových a hlasových služeb přes komplexní ICT služby, nově až po mobilní služby,” uvedl David Šita, generální ředitel, GTS Czech.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?