Hlavní navigace

Pokročilou analýzu bezpečnostních rizik dovolí nová platforma RSA

6. 2. 2013

Sdílet

Novinka nabízí bezpečnostním specialistům potřebné informace o hrozbách a útocích a umožňuje zjistit rizika, jakmile nastanou. Čas potřebný k prošetření problému se tak podle výrobce zkrátí ze dnů na minuty. Díky tomu, že bezpečnostní specialisté budou mít znalosti o digitálních rizicích pocházejících zevnitř podniku i z vnějšího prostředí, mohou lépe ochránit obchodní aktiva, včetně duševního vlastnictví a dalších citlivých dat své firmy, a zároveň uspořit čas i náklady spojené se správou hrozeb a tvorbou zpráv potvrzujících dodržování předpisů.

Security Analytics podle výrobce:

  • Rychlé zachycení a analýza – Zachycení a rychlá analýza dat relevantních pro zabezpečení, včetně úplných síťových paketů, protokolů a zpráv o hrozbách, urychluje rozpoznání potenciálních hrozeb.
  • Výkonné analýzy – Oproti tradičním přístupům k zabezpečení vycházejícím z technologií SIEM umožňuje sběr výrazně širšího množství dat a podporuje nové analytické metody. Integrované zpravodajství o hrozbách – Pomáhá organizacím uvést do praxe využití zpravodajských kanálů informujících o hrozbách a urychlit tak rozpoznání a kontrolu nástrojů a technik potenciálních útoků zacílených na podnik.
  • Hrozby v kontextu – Díky integraci s platformou RSA Archer GRC a sadou RSA Data Loss Prevention (DLP) a díky sloučení s daty získanými z dalších produktů mohou analytici pracovat s obchodními souvislostmi a stanovovat mezi hrozbami priority a přidělovat zdroje na řešení těch, které představují největší riziko.
  • Rozpoznávání malwaru – S využitím celé škály technik šetření dokáže řešení rozpoznat výrazně širší rozsah útoků postavených na malwaru.
  • Automatizace zpráv o dodržování předpisů – Podporuje dodržování předpisů jako výsledek dobrých bezpečnostních postupů.
Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?