Hlavní navigace

Huawei má nová sluchátka FreeBuds 6i s potlačením hluku

6. 6. 2024

Sdílet

Huawei FreeBuds 6i Autor: Huawei

Bezdrátová sluchátka FreeBuds 6i s sebou přináší vylepšené funkce, jako je například nové inteligentní dynamické aktivní potlačení hluku 3.0, vylepšená kvalita zvuku a delší výdrž baterie. K dispozici jsou v bílé, fialové a černé barvě.

Jakým způsobem řešíte nebo chcete řešit implementaci umělé inteligence ve vaší firmě?

Nová model je podle výrobce vybavea dosud nejlepší technologií Huawei pro potlačení hluku Intelligent Dynamic ANC 3.0. Tato technologie v minulosti byla exkluzivně jen pro řady Pro.

Kromě nového systému Intelligent ANC 3.0 prošly FreeBuds 6i pěti zásadními hardwarovými vylepšeními na úrovni systému, které posilují potlačení hluku. Mezi vylepšení pasivního potlačení hluku (PNC) patří komora pro filtrování hluku a zcela nové náušníky, zatímco mezi vylepšení aktivního potlačení hluku (ANC) patří vylepšený systém tří mikrofonů, 2,4krát vyšší výpočetní výkon a 11 mm čtyřmagnetový dynamický měnič s vyšší citlivostí.

Ten zlepšuje potlačení hluku tím, že generuje zpětné zvukové vlny, které působí proti jakémukoli hluku pronikajícímu do uší. Systém využívající tří mikrofonů s přesnějším sběrem hluku byl v nových FreeBuds 6i  doplněn o další externí mikrofon. Ten zachycuje okolní zvuky s o 50 % lepším odstupem signálu od šumu (SNR) než jeho předchůdce, což výrazně zvyšuje čistotu zvuku a rozšiřuje potlačení hluku v nízkých a středních frekvencích.

Chcete dostávat do mailu týdenní přehled článků z Computerworldu? Objednejte si náš mailový servis a žádná důležitá informace vám neuteče. Objednat si lze také newsletter To hlavní, páteční souhrn nejdůležitějších článků ze všech našich serverů. Newslettery si můžete objednat na této stránce.

Komora pro filtraci šumu, hlavní prvek pětice významných hardwarových vylepšení, je založena na principu Helmholtzovy rezonance. Zaměřuje se na zvuky o střední a vysoké frekvenci (1 kHz až 3 kHz) a zvláště účinná je v pásmu 2–3 kHz. Tato komora snižuje šum v pozadí, což uživatelé ocení zejména v hlučných prostředích, od kaváren až po kanceláře. Sluchátka navíc doplňují nové nástavce do uší z tekutého silikonu šetrného k pokožce, které přináší stabilnější usazení a zvyšují tak těsnost proti hluku. K dispozici jsou ve třech velikostech se 75 % silnější horní částí a 25 % silnější stěnou nástavců do uší.

Baterie ve sluchátkách s nabíjecím pouzdrem poskytuje až 35 hodin celkového přehrávání a 8 hodin na jedno nabití samotných sluchátek. Rychlé nabíjení za 10 minut navíc nabízí další 4 hodiny přehrávání.

Jejich cena je 2 499 korun.

 

Získejte pro svůj produkt či službu ocenění IT produkt roku! Soutěž „IT produkt roku“ vyhlašuje redakce Computerworldu s cílem vyzdvihnout výrobky disponující vlastnostmi, které je významně odlišují od konkurenčních produktů stejné kategorie. Může přitom jít jak o celkově inovativní pojetí produktu, tak o jednotlivé funkční zdokonalení, výrazně zjednodušené ovládání nebo třeba o výjimečně příznivou cenu.

Soutěž probíhá ve třech samostatných kolech v kalendářním roce a každý postupující produkt či služba do jednoho ze tří finálových kol získává právo na titul IT produkt roku.

Máte-li zájem účastnit se soutěže IT produkt roku, neváhejte. Kontaktujte nás prosím na itprodukt@iinfo.cz.

O přihlášku a více informací si můžete napsat nebo zavolat na telefonech 776 204 420 nebo 604 266 707 či 725 326 893, případně na také na adrese itprodukt@iinfo.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality