Hlavní navigace

Lehká kapesní digitální videokamera Genius

9. 10. 2009

Sdílet

Lehká kapesní digitální videokamera Genius


Model G-Shot DV510 přináší 5,1 megapixelový CMOS snímač, který je vhodný pro nahrávání videa, hlasu či klasické fotografování. Kamera disponuje při fotografování a filmování čtyřnásobným digitálním zoomem a rozlišením statického snímku až 12 megapixelů s pomocí softwarové interpolace. Doporučená koncová cena činí 1950 Kč.

Tento model vybavený 2,4“ TFT displejem a video rozlišením VGA je podle výrobce schopen se čtyřmi plně nabitými AA bateriemi nahrát více než 60 minut videa ve formátu AVI/MJPEG nebo zachytit kolem 300 JPEG fotografií. Uživatel může případně využít jako zdroj napájení Li-On baterii, která však není součástí balení. Kamera podporuje paměťové SD karty až do kapacity 4GB.

Komunikaci videokamery s PC zajišťuje mini USB konektor, pro připojení k televizoru slouží přiložený kabel TV Out. Díky nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům se přístroj pohodlně vejde do dámské kabelky, případně jej lze připnout k opasku kalhot, takže nezabere více místa než běžný digitální fotoaparát. V balení najdete rovněž software na CD pro úpravu videa nebo fotek a cestovní pouzdro.


G-Shot DV510Funkce a technické parametry:

•    5 megapixelová digitální videokamera
•    4x digitální zoom
•    Formát videa AVI/MJPEG
•    2,4“ barevný TFT displej
•    LED podsvícení do špatně osvětleného prostředí
•    Čtyři AA baterie součástí balení

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?