Hlavní navigace

Microsoft nabízí na vybrané produkty slevu až 35%

11. 3. 2009

Sdílet

Microsoft nabízí slevy až 35%


Společnost Microsoft svým zákazníkům v České republice nabízí od počátku března komplexní řešení firemní komunikace a zvýšení produktivity práce za nižší ceny. Cenově zvýhodněná nabídka zahrnuje slevu až 35 procent při nákupu serverového řešení Microsoft Exchange Standard 2007 a snížení ceny sady kancelářských aplikací Microsoft Office Professional Plus 2007 až o čtvrtinu. Obě slevy budou platné až do konce června tohoto roku.


„V nepříznivých ekonomických podmínkách je důležitá každá konkurenční výhoda, která pomáhá snižovat náklady a zvyšovat efektivitu práce,“ říká Aleš Růžička, manažer divize Information Worker společnosti Microsoft. „Věřím, že zvýhodněná nabídka komplexního řešení firemní komunikace a efektivity práce pomůže českým podnikům tuto nepříznivou dobu úspěšně přestát.“


Kancelář i v mobilu


Řešení firemní komunikace přináší podle vyjádření společnosti Microsoft zákazníkům zvýšení adresnosti, přesnosti a rychlosti komunikace. Výsledkem může být snížení nákladů na provoz firmy a zvýšení efektivity práce všech zaměstnanců, kteří ke své práci využívají osobní počítač či telefon s operačním systémem Windows Mobile.

 

Mezi přínosy integrovaného řešení firemní komunikace patří:

 

  • Integrace firemních procesů do kancelářských aplikací
  • Integrace schvalovacích procesů, e-mailů, kalendáře, hlasu, faxů i plánování schůzek v aplikaci Microsoft Outlook
  • Přístup k e-mailům, adresáři a aktuálním údajům z kalendáře z mobilního telefonu
  • Omezení nákladů na služební cesty a školení
  • Ochrana před nevyžádanou poštou a únikem informací z firmy

 
Krátké video o praktických výhodách efektivní firemní komunikace a více doplňujících informací naleznete na www.microsoft.cz/exchange.


O možnostech řešení společnosti Microsoft pro firmy se zákazníci mohou přesvědčit na vlastní oči u svých dodavatelů IT nebo přímo v prostorách Microsoftu, kde na ně čeká SuperKancelář. Podrobnější informace o projektu a představovaných řešeních naleznete na www.superkancelar2009.cz.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?