Hlavní navigace

Multifunkce formátu A4 s faxem od Konica Minolta

6. 10. 2010

Sdílet

Konica Minolta 240f kombinuje funkce tiskárny, kopírky, skeneru a faxu s rychlostí tisku či kopírování až 24 stran A4 za minutu, při využití duplexu dosahuje rychlosti 13 stran za minutu. Multifunkce  je vybavena dotykovým displejem s úhlopříčkou 5,7".  Barevné skenování je možné rychlostí 20 stran za minutu, v případě černobílého skenování dosahuje stroj rychlosti 30 stran za minutu.

Mimo vybavení zaujme nová multifunkce především svými kompaktními rozměry a kompletní českou lokalizací jak stroje, tak softwaru pro jeho ovládání. V nabídce dálenajdete automatický oboustranný tisk, změnu měřítka, možnost kopírování více stran na jednu a další užitečné funkcionality.

Konica Minolta 240f

Standardní zásobník pojme 550 listů s možností rozšíření až na 1050 listů a tonerový zásobník zvládne 16 000 stran tisku. Součástí výbavy je také USB rozhraní přístupné z přední strany, které umožňuje přímý tisk dokumentů anebo naopak jejich ukládání na USB paměťové zařízení. Fax pracuje se 128 MB paměti, které umožňují uložit přes 4 000 tiskových stran a rozsáhlou adresní knihu. Nezbytnou funkcí je odesílání faxů přímo z počítače uživatele, stejně jako by odesílal email. Volitelně je možné multifunkci vybavit bezpečnostní CF kartou, s níž lze uzamknout a zabezpečit všechny dokumenty uložené ve stroji.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?