Hlavní navigace

Nekompatibilní programy v prostředí Windows 7 dovoluje využívat Parallels

8. 6. 2010

Sdílet

Výhody nového programu podle výrobce:

• Zjednodušený přechod na Windows 7: Parallels umožňuje kompletní upgrade na Windows 7 na vašem stávajícím PC, aniž byste se s ním museli zdržovat. Průvodce upgradem vám vše usnadní, provede vás tímto procesem krok za krokem.

• Není potřeba přeinstalovat programy nebo hledat různá DVD: Parallels Upgrade Agent přesune všechny programy, data a média z vašeho starého počítače do nového počítače s Windows 7, takže není nutno hledat původní instalační DVD.

• Jednoduchý přenos programů, souborů, nastavení a medií na váš nový PC: Pomocí vašeho síťového připojení nebo připojeného externího pevného disku usnadňuje přenos programů, souborů, nastavení a medií do nového PC.

• Můžete mít a spouštět programy, které ještě nejsou kompatibilní s Windows7: Parallels umožňuje nadále spouštět programy, které ještě nejsou připraveny pro Windows 7, a to zcela bezproblémově uvnitř Windows 7 s přístupem přímo z nabídky Start.

• Můžete se rychle naučit, jak pracovat ve Windows 7: Na požádání máte k dispozici interaktivní výuková videa, která vám pomohou rychle se naučit pracovat s Windows 7.

Parallels Desktop Upgrade to Windows 7 je dostupný za 899 Kč bez DPH.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?