Hlavní navigace

Nové verze produktů Kaspersky Internet Security, Anti-Virus a Mobile Security nabízí v češtině PCS

10. 9. 2010

Sdílet

Verze pro PC obsahují technologie, jež nabízejí přesnější detekci a rychlejší reakci. Jde například o propracovanější proaktivní ochranu v reálném čase, virtuální klávesnici nebo miniaplikaci Windows Gadget. Dostupné je i vylepšené skenování zranitelností operačního systému a nainstalovaných aplikací.

Balík Internet Security 2011 navíc obsahuje funkce Safe Run pro bezpečné spouštění webových stránek a aplikací, Safe Surf umožňující bezpečné surfování internetem, oproti minulým verzím značně rozšířené funkce rodičovské kontroly nebo nově implementovanou fukci System Watcher, která monitoruje veškeré systémové události na základě chování programu.

Nová verze Mobile Security, jež je určena pro operační systémy Symbian a Windows Mobile (aktuálně je podporováno více než 300 typů mobilních telefonů), obsahuje vedle základních funkcí typu antivir, firewall nebo antispam také řadu dalších funkcí zaměřujících se především na ochranu před zneužitím dat (kontakty, SMS zprávy, fotky, mp3, firemní data) neoprávněnou osobou.

Díky fukci Anti-Theft můžete vzdáleně svůj telefon zablokovat nebo v případě jeho ukradení veškerá data smazat.

Funkce GPS Find zase pomůže přístroj nalézt, pokud je ztracen nebo ukraden, zároveň je tato funkce obsažena v rodičovské kontrole pro rychlé zjištění polohy dítěte.

Po výměně SIM karty Kaspersky Mobile Security 9 zablokuje přístroj a informuje majitele o nově používaném čísle i poloze přístroje.

Funkce Ochrana soukromí umožňuje majiteli ukládat kontakty do černých nebo bílých listin, blokovat nevyžádané hovory a SMS zprávy a některé kontakty ukládat

v „utajeném/privátním“ režimu.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?