Hlavní navigace

Otevřen nový pražský showroom Lenova

24. 10. 2017

Sdílet

Moderně pojatý showroom funguje už od září a fanoušci výše uvedených značek jej mohou navštívit v prostorách business centra River Garden III v pražském Karlíně, konkrétně v přízemí budovy D.

Pro zákazníky je k dispozici možnost osobního vyzkoušení vybraných produktů od Lenova a Motoroly, ale také autorizovaný servis, realizovaný firmou MARSANN IT po celé České republice. Jak showroom, tak servis jsou otevřeny každý všední den od 9. do 18.hodiny.

V prostorách je možné zakoupit notebooky, stolní PC, all-in-one PC nebo herní produkty řad ThinkPad a IdeaPad a také smartphony značky Motorola, kterou Lenovo již dříve koupilo. Samozřejmostí je i dostupnost originálního příslušenství.

Karlínský showroom navazuje na provozovnu, působící dříve v nákupním centru Galeria Harfa. Barevnost interiéru má navozovat rozmanitost prodávaného sortimentu. Oficiální otevření proběhlo za přítomnosti nejvýznamnějších obchodních partnerů a zástupců značek Lenovo a Motorola v Česku. Ambasadory showroomu jsou fotbaloví reprezentanti Matěj Vydra a Jakub Jugas, kteří při příležitosti otevření obdrželi smartphony Moto G5 Plus.

Zdroj: TZ MARSANN IT

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?