Hlavní navigace

Bezdrátové telefony Gigaset E500 a E500A

5. 9. 2010

Sdílet

Mezi nové funkce ve srovnání s předcházejícím modelem E360 patří postranní ovládání hlasitosti během hovorů, větší displej, sytější podsvícení kláves a nejnovější energeticky úsporná technologie ECO DECT s nízkou radiací. Model Gigaset E500A také disponuje telefonním záznamníkem s displejem, jenž zobrazuje počet zpráv, a světelným pásem na základně, který vizuálně signalizuje příchozí hovory.

V horní části sluchátka jsou nyní k dispozici čtyři samostatné klávesy pro rychlého vytáčení. Základna modelu Gigaset E500A je též vybavena čtyřmi klávesami rychlé volby a aktivovat lze i funkci tísňového volání. Pokud se na základně nebo sluchátku stiskne první klávesa rychlé volby (s červeným podsvícením), telefon vytočí čtyři čísla – například příbuzných nebo přátel – jedno po druhém, dokud se tísňové volání někomu nedovolá. Digitální telefonní záznamník přístroje Gigaset E500A nahraje až 25 minut vzkazů a lze jej ovládat sluchátkem nebo klávesami zabudovanými přímo do základny. Ta je také vybavena displejem, jenž zobrazuje počet přijatých zpráv, a světelným pásem na přední části, jenž vizuálně zobrazuje příchozí hovory.

V závislosti na nastavení musí být Gigaset E500/500A vložen zpět do nabíječky až po 25 hodinách hovorů či 240 hodinách pohotovostního režimu. Telefony Gigaset E500 a E500A lze rozšířit až na 4 sluchátka. Od září budou k dispozici v titanové barvě. Model Gigaset E500 stojí zhruba 2 000 Kč, E500A s telefonním záznamníkem zhruba 2 500 Kč a další sluchátko s nabíječkou stojí zhruba 2 000 Kč.

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?

Autor aktuality