Hlavní navigace

T-Mobile představuje Twist Internet Lite pro občasné surfaře

9. 2. 2010

Sdílet

TelefonTwist Internet Lite: novinka pro občasné surfaře


T-Mobile pro občasné surfaře připravil speciální balíček Twist Internet Lite. Ten obsahuje datové zařízení a předplacené surfování na 3 nebo 12 měsíců. Kdo se rozhodne pro roční variantu, získá nyní navíc vyšší měsíční FUP 500 MB místo standardních 200 MB. Twist Internet Lite je k mání u vybraných prodejců výpočetní techniky. Twist Internet Lite lze využít pro datové přenosy GPRS/EDGE a UMTS TDD.

Twist Internet Lite je možné pořídit buď jako samostatnou SIM kartu s předplaceným internetem na 3 nebo 12 měsíců, případně v balíčku i s datovým zařízením. Například 4G Combi karta přijde s internetem na 12 měsíců  na 7468 korun. Uživatel tak dostane internetové připojení dostupné na jeden rok dopředu. Po uplynutí této lhůty může nadále surfovat, stačí mít dostatečný kredit na měsíční poplatek – 249 Kč s DPH.

Protože je tato nabídka určena především pro nenáročné občasné uživatele internetu, činí měsíční FUP 200 megabajtů. Kdo se ale nyní rozhodne pro Twist Internet Lite na 12 měsíců, dostane měsíčně k dispozici 500 MB. Po přečerpání, ať už základního nebo zvýšeného limitu, je služba nadále dostupná, dojde ale ke snížení přenosové rychlosti. Zákazník má možnost si další objem dat při neomezení rychlosti dokoupit – 200 MB za 120 Kč s DPH.Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?