Hlavní navigace

Windows Live si rozumí s českou sociální sítí Líbímseti.cz

22. 11. 2009

Sdílet

Windows Live si rozumí s českou sociální sítí


Microsoft pokračuje v propojování svých internetových projektů s dalšími populárními internetovými službami. Nově spojil služby a aplikace Windows Live s dalšími devatenácti sociálními sítěmi. České uživatele nejvíce potěší propojení s českým projektem, kterým se stal komunitní a seznamovací server Líbímseti.cz. Mezi další nově zařazené služby patří i videoserver Youtube.com.

Windows Live umožňuje svým uživatelům sledovat najednou informace o dění v celkem 75 různých sociálních sítích a webových službách. Na http://home.live.com nebo v okně Windows Live Messengeru a dalších službách Windows Live se uživatel po přihlášení dozví o novinkách svých přátel na Facebooku a Twitteru, o aktuálních fotografiích přidaných na Flikr nebo o tom, co jeho přátelé poslouchají na hudebním serveru Last.fm.

Sada služeb a aplikací Windows Live zahrnuje sdílení fotografií, práci s elektronickou poštou, výměnu krátkých zpráv a integraci se sociálními sítěmi a webovými službami nezávislých poskytovatelů. Součástí Windows Live je také sada aplikací Windows Live Essentials, bezplatného softwaru, který usnadňuje přístup k webovým službám a práci s digitálním obsahem na osobních počítačích, v mobilních telefonech i na webu. Všechny služby a aplikace Windows Live v českém jazyce jsou připraveny zdarma ke stažení na stránkách www.windowslive.cz.

Další informace, návody a tipy pro služby a aplikace Windows Live najdete na blogu Microsoftu na adrese http://windowslivecz.spaces.live.com/.   

Našli jste v článku chybu?

Byl pro vás článek přínosný?